Informace

03.04.2021

Ministerstvo zdravotnictví upravilo opatření pro návrat ze zahraničí do České republiky

Hygienická stanice hlavního města Prahy referuje, že Ministerstvo zdravotnictví upravilo podmínky opatření pro návrat ze zahraničí. Podrobnosti přibližuje příslušná tisková zpráva Ministerstva zdravotnictví k danému tématu.

Celý článek

01.04.2021

Ministerstvo zdravotnictví a Policie ČR podepsaly dohodu o součinnosti při kontrole dodržování karanténních opatření

Hygienická stanice hlavního města Prahy informuje o podpisu dohody mezi Ministerstvem zdravotnictví a Policií ČR ohledně součinnosti při provádění kontrol dodržování stanovených protiepidemických opatření a sdílení informací ohledně karanténních opatření.

Celý článek

01.04.2021

Belgie a Nizozemsko se přesunou do tmavě červené kategorie zemí podle míry riziky nákazy. Irsko a Malta budou červené

Hygienická stanice hlavního města Prahy publikuje tiskovou zprávu Ministerstva zdravotnictví k aktualizaci seznamu zemí s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19.

Celý článek

31.03.2021

Ministr vnitra navrhne odměny pro policisty, hasiče, celníky a vojáky za mimořádné nasazení v nouzovém stavu

Hygienická stanice hlavního města Prahy publikuje závěry z jednání Ústředního krizového štábu v podobě, jak o nich informuje Ministerstvo vnitra ve své tiskové zprávě.

Celý článek

27.03.2021

Vláda prodloužila nouzový stav i všechna dosud platná krizová opatření

Hygienická stanice hlavního města Prahy sděluje, že vláda ČR v pátek 26. 3. ve večerních hodinách prodloužila nouzový stav na území státu do 11. 4. 2021. Učinila tak na základě předchozího souhlasu Poslanecké sněmovny. Více v tiskové zprávě Úřadu vlády ČR.

Celý článek

27.03.2021

Slunečné počasí vylákalo v pátek stovky lidí bez respirátorů na pražské náplavky. Dodržujte opatření, prosí magistrát

Hygienická stanice hlavního města Prahy zveřejňuje upozornění Magistrátu hl. m. Prahy, aby lidé dále dodržovali nastavená protiepidemická a nedopouštěli se jejich porušování jako například v pátek 26. 3. 2021 na novoměstském břehu vltavských náplavek.

Celý článek

26.03.2021

Bulharsko, Francie, Itálie, Slovinsko a Andorra budou zařazené do tmavě červené kategorie zemí podle míry rizika nákazy

Hygienická stanice hlavního města Prahy publikuje tiskovou zprávu Ministerstva zdravotnictví k aktualizaci seznamu zemí s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19.

Celý článek

24.03.2021

Metropolitní očkovací centrum funguje v pilotním režimu. Za tento týden bude podána vakcína přibližně tisícovce lidí

Hygienická stanice hlavního města Prahy přináší aktuální informace z prostředí pilotního provozu Metropolitního očkovacího centra v Praze na Vyšehradě v podobě, v jaké o ní v tiskové zprávě referuje hlavní město Praha - Magistrát hlavního města Prahy.

Celý článek

23.03.2021

Od středy se spustí očkování osob s chronickým onemocněním

HSHMP informuje, že od středy 24. 3. 2021 se mohou na očkování proti covid-19 registrovat osoby s chronickým onemocněním nebo zdravotním stavem s vysokým rizikem těžkého průběhu covid-19. Bližší podrobnosti přináší tisková zpráva Ministerstva zdravotnictví

Celý článek

22.03.2021

Vláda požádá Poslaneckou sněmovnu o prodloužení nouzového stavu o 30 dnů, testovat se budou muset i OSVČ a neziskovky

Hygienická stanice hlavního města Prahy zveřejňuje závěry z jednání vlády České republiky ze dne 22. 3. 2021 v podobě, v jaké o ní v tiskové zprávě referuje Úřad vlády. Body se dotýkaly také problematiky onemocnění covid-19.

Celý článek


... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ...