Informace

05.11.2020

Práce pražských hygieniků v boji s covid-19 zaznamenává řadu pozitivních ohlasů

Hygienická stanice hlavního města Prahy v průběhu doby obdržela za činnosti související se zvládáním epidemiologické situace onemocnění covid-19 několik pozitivních ohlasů a poděkování za vykonávanou práci. Pražští hygienici si všech reakcí velice váží.

Celý článek

04.11.2020

Česko sladí cestovatelský semafor podle EU. Ten nastaví kritéria pro „bezpečnou zemi“

Hygienická stanice hlavního města Prahy zveřejňuje tiskovou zprávu Ministerstva zahraničních věcí ČR ke změnám v tzv. cestovatelském semaforu dle doporučení EU.

Celý článek

04.11.2020

Praha otevřela zařízení pro osoby bez domova v izolaci či karanténě. Chrání tak všechny své obyvatele

Hygienická stanice hlavního města Prahy publikuje tiskovou zprávu pražského magistrátu k rozšiřování pobytových míst pro osoby v karanténě nebo přímo v izolaci s koronavirem.

Celý článek

02.11.2020

Vláda projednala pravidelné testování klientů a zaměstnanců ústavů sociální péče, profesionální sportovci mohou začít trénovat

Hygienická stanice hlavního města Prahy zveřejňuje tiskovou zprávu po zasedání vlády České republiky, která mimo jiné opětovně projednala problematiku testování klientů a zaměstnanců domovů pro seniory a dalších podobných zařízení...

Celý článek

30.10.2020

Ve všech krajích přetrvává komunitní šíření onemocnění COVID-19-hodnocení epidemiologické situace v Praze

Hygienická stanice hlavního města Prahy zveřejňuje tiskovou zprávu Ministerstva zdravotnictví k aktuální epidemiologické situaci onemocnění covid-19 v ČR.

Celý článek

30.10.2020

Vláda prodloužila nouzový stav a s ním i všechna dosud platná krizová opatření do 20. listopadu

Hygienická stanice hlavního města Prahy zveřejňuje tiskovou zprávu Úřadu vlády ČR o rozhodnutí vlády prodloužit nouzový stav na území státu do 20. listopadu 2020 a v dané souvislosti prodloužit také doposud přijatá krizová opatření.

Celý článek

28.10.2020

Magistrát chrání křehké seniory i pracovníky klíčových profesí zajištěním extra vakcín proti sezónní chřipce

Hygienická stanice hlavního města Prahy publikuje tiskovou zprávu pražského magistrátu k dodatečnému zajištění vakcín proti chřipce pro křehké seniory a zaměstnance klíčových profesí.

Celý článek

26.10.2020

Šíření onemocnění COVID-19 má ve všech krajích komunitní charakter

Hygienická stanice hlavního města Prahy zveřejňuje aktuální tiskovou zprávu Ministerstva zdravotnictví k hodnocení stávající neutěšené epidemiologické situaci onemocnění covid-19 v České republice.

Celý článek

26.10.2020

Vláda ČR vyhlásila také další krizová opatření

Hygienická stanice hlavního města Prahy publikuje tiskovou zprávu Úřadu vlády ČR o přijetí dalších krizových opatření ze strany vlády České republiky v souvislosti s pokračující nepříznivou epidemiologickou situací onemocnění covid-19 na území státu.

Celý článek

23.10.2020

Krizový štáb hl. m. Prahy apeluje na pořadatele veřejných akcí i trhů

Hygienická stanice hlavního města Prahy publikuje tiskovou zprávu hlavního města Prahy - Magistrátu hlavního města Prahy o závěrech jednání Krizového štábu hl. m. Prahy.

Celý článek


... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30  ...